ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

Червоний рівень епідемічної небезпеки!


УВАГА! Відповідно до протоколу № 20 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Миколаєва, починаючи з 26 жовтня 2021 року в Миколаївській області запроваджується червоний рівень епідеміологічної небезпеки, у зв’язку з чим, ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» задля запобігання утворення скупчення великої кількості людей і з метою недопущення розповсюдження коронавірусу пропонує додатково наступні форми комунікації:

  • Особистий кабінет - користувачі інтернету мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» і самостійно переглянути інформацію, стосовно стану свого особового рахунку (реєстрація в особистому кабінеті доступна за посиланням). В разі необхідності, Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку, яка доступна безпосередньо в особистому кабінеті в розділі: Компанія → Листування.
  • Мобільний додаток «Миколаївська електропостачальна компанія» - Ви можете перевірити стан особового рахунку та здійснити оплату за електричну енергію в будь-яку годину доби та з будь-якого місця!
  • Форма зворотного зв’язку, яка функціонує на головній сторінці сайту ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» - дає можливість залишити звернення і, у разі потреби, відправити документи (фотокопії або сканкопії), що стосуються порушеного питання для розгляду фахівцем Товариства.
  • Укладення договору онлайн (для побутових споживачів) – сервіс, який розміщений на головній сторінці сайту ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», за допомогою якого споживачі електричної енергії мають можливість дистанційно надати необхідні документи і укласти договір, без здійснення візиту до Товариства.
  • Колл-центр - для отримання необхідної консультації стосовно роботи та послуг Товариства. Ви можете звертатися до колл-центру ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» за безкоштовним номером телефону: 0-800-201-001.

Додатково, в якості форми зворотного зв’язку, працює електронна пошта колл-центру: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В голосовому меню самообслуговування колл-центру передбачена можливість залишити голосове повідомлення в автоматичному режимі.

Не зважаючи на складну ситуацію, нагадуємо, що запровадження карантину не звільняє від обов’язку вчасно сплачувати за спожиту електричну енергію, що є запорукою безперебійного постачання електроенергії до Ваших помешкань.

ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА
Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

01536017
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
1231
2047
3278
1512588
19280
60053
1536017

Ваш IP: 46.211.159.168
Зараз: 07-12-2021 13:42