ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

Шановні побутові споживачі!

Нагадуємо, що згідно правил роздрібного ринку електричної енергії передбачено припинення постачання електричної енергії споживачу у разі заборгованості з оплати за спожиту електричну енергію відповідно до умов договору з електропостачальником. Припинення постачання електричної енергії здійснюється за умови попередження споживача не пізніше ніж за 10 робочих днів до дня відключення. Датою отримання таких попереджень буде вважатися дата їх особистого вручення, що підтверджується підписом одержувача та/або реєстрацією вхідної кореспонденції, або третій календарний день від дати отримання поштовим відділенням зв'язку, в якому обслуговується одержувач (у разі направлення поштою рекомендованим листом).

Також Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» визначено, що на території регіонів України (областей, м. Києва, м. Севастополя), на яких установлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки та протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх не оплати або оплати не в повному обсязі.

Для більш чіткого розуміння ситуації, на інформаційному слайді НКРЕКП зображено послідовність дій побутового споживача у випадку отримання ним попередження про відключення електропостачання при наявності заборгованості за спожиту електричну енергію.

ПЕРЕДАЧА ПОКАЗІВ ЛІЧИЛЬНИКА
Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма

Сайт відвідали

01639496
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
138
1726
9073
1617062
60158
62601
1639496

Ваш IP: 54.224.117.125
Зараз: 29-01-2022 02:40

Новини

ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» утримує лідерські позиції! Наша...
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
УВАГА! ПРИПИНЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ! Згідно Закону України від 15...
З ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА! Шановні енергетики і всі, хто...
Більше новин тут...