ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

Для здійснення розрахунків за фактично спожиту електричну енергію електропостачальник має сформувати та виставити споживачу платіжний документ (рахунок-повідомлення), на підставі даних комерційного обліку, отриманих від оператора системи розподілу (АТ «Миколаївобленерго», ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс», АТ «Укрзалізниця»). Платіжний документ формується електропостачальником за обсяг електричної енергії, спожитої за розрахунковий період (календарний місяць). Платіжні документи надаються електропостачальниками споживачам безкоштовно.

Якщо Ви раніше були зареєстровані в особистому кабінеті АТ «Миколаївобленерго», реєструватися в особистому кабінеті ТОВ «Миколаївська електропостачальних компанія» Вам не потрібно, достатньо перейти за посиланням з назвою нашої компанії, яка вказана в Вашому Особистому кабінеті АТ «Миколаївобленерго» або зайти в Особистий кабінет ТОВ «Миколаївська електропостачальних компанія» за посиланням ok.elektropostach.mk.ua/home і ввести Ваш логін і пароль від особистого кабінету АТ «Миколаївобленерго». При цьому, в Особистому кабінеті АТ «Миколаївобленерго» Ви зможете вносити покази засобів вимірювання та, за необхідності, побачите стан Вашого особового рахунку до 01 січня 2019 року, а в Особистому кабінеті ТОВ «Миколаївська електропостачальних компанія» після 01 січня 2019 року.

Споживачам не має необхідності відвідувати відділи обслуговування споживачів або телефонувати до колл-центру, щоб приєднатися до цих договорів. Законодавчо передбачено спрощену процедуру приєднання: усе, що необхідно – це продовжувати користуватися послугами та своєчасно оплачувати рахунки. Отже, оплата та/або продовження користування послугами електропостачання є згодою з умовами публічного договору та приєднанням до послуг, що надає ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія". На вимогу споживача, компанія готова надати письмову редакцію договору, за окремою письмовою заявою споживача.

Номер особового рахунку споживача змінився з 01.01.2019 і зазначений у правому верхньому боці рахунку – повідомлення, які щомісяця надсилаються абонентам (номер особових рахунків вказаних на абонентських книжках АТ "Миколаївобленерго" більше не застосовується з 01.01.2019). Дізнатися номер свого особового рахунку також можливо у відділеннях АТ КБ "Приватбанк", відділеннях АТ "Ощадбанк" або за номером багатоканального телефону колл-центру ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія" – 0-800-201-001 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні).

Пам’ятайте, колл-центр працює у режимі Компанії:

  • Понеділок-четвер (з 8-00 до 17-00)

  • П’ятниця (з 8-00 до 16-00)

  • Обідня перерва (з 12-00 до 12:48).

Побутові споживачі продовжують здійснювати оплату спожитої електричної енергії за діючими тарифами на електричну енергію, які не зміненні і до складу яких входить вартість послуг із розподілу.

З 01.01.2019 року тариф для побутових споживачів не змінився (не збільшився) і надалі регулюється Державою.

На теперішній час діє тариф:

  • за обсяг, спожитий до 100 кВт*год. електроенергії на місяць – 0,90 грн. за 1 кВт*год.;

  • за обсяг, спожитий понад 100 кВт*год. електроенергії на місяць - 1,68 грн. за 1 кВт*год.;

  • (в том числі тариф на послуги з розподілу електричної енергії 0,76940 грн. за кВт*год).

Жодних додаткових платежів здійснювати на потрібно. Звернути увагу необхідно на те, що всі розрахунки за спожиту електроенергію з січня 2019 року проводяться через постачальника електроенергії ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія". Якщо Ви здійснюєте оплату через банківські установи або інтернет — банкинг, необхідно зазначити нові реквізити компанії Постачальника. Реквізити є на офіційному сайті ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», а також зазначені в рахунках – повідомленнях по оплаті за електричну енергію, які щомісяця надсилаються на адреси споживачів. Одночасно повідомляємо, що в терміналах банків АТ "Ощадбанк" та АТ КБ "Приватбанк" вже наявні реквізити для оплати послуг ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія".

ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» не приймає покази засобів вимірювання. Щомісячна передача показів електричної енергії, як і раніше (до 01.01.2019 року), здійснюється споживачами до операторів системи розподілу від мереж яких вони живляться (АТ «Миколаївобленерго», ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс», АТ «Укрзалізниця»).

Споживачам, які станом на 01.01.2019 мають переплату за спожиту електроенергію, необхідно звернутися до АТ "Миколаївобленерго" із письмовою заявою про повернення грошових коштів або переведення коштів на новий особовий рахунок (зразок заяви та перелік документів, необхідний для повернення коштів можна дізнатися на сайті АТ "Миколаївобленерго").


Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

00758798
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
142
1164
142
745974
17798
43309
758798

Ваш IP: 34.238.248.103
Зараз: 10-08-2020 04:34

Новини

Шановні миколаївці та жителі Миколаївської області! ТОВ «Миколаївська електропостачальна...
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ - ЮРИДИЧНИХ ОСІБ! У зв’язку...
Увага!

Увага!

17.03.2020
УВАГА! Починаючи з 17 березня по 31...
До уваги абонентів Вітовського та Корабельного району м. Миколаєва! На...
Шановні споживачі! Повідомляємо, що відтепер ви маєте можливість без...
Більше новин тут...