ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

ВЧАСНО ПЕРЕДАНІ ПОКАЗИ ЛІЧИЛЬНИКА - ГАРАНТІЯ НАДАННЯ ПІЛЬГ, А ТАКОЖ КОРЕКТНОГО ЇХ НАРАХУВАННЯ!


 

Все про зміни у виплаті 

пільг на житлово-комунальні послуги

 

З 1 жовтня 2019 року запроваджується новий механізм виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним.

Отже, з 01.10.2019 суму пільги розраховують структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно з законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Новий механізм виплати пільг передбачає, що гроші передаватимуться людям, а не підприємствам-надавачам послуг. Монетизація пільг не вплине на розмір передбачених законом соціальних гарантій і дозволить заощаджувати кошти на економному споживанні житлово-комунальних послуг і використовувати їх на власні потреби пільговика.

Тобто, якщо домогосподарство спожило менше ресурсів, ніж передбачено в нормативі – заощаджені гроші вони можуть залишити собі.

 

Яким чином можна отримати монетизацію пільг на постачання електроенергії з 1 жовтня 2019 року?

 

Новий механізм дає два варіанти одержання допомоги:

  1. Безготівкова монетизація – коли Ощадбанк автоматично створює обліковий запис одержувача пільг, на який нараховуються кошти, а за підсумками опалювального сезону – зекономлені гроші можна зняти (раз на рік). В цьому випадку пільговик не докладає жодних зусиль, за нього все зроблять органи соцзахисту;
  2. Готівкова монетизація – коли одержувач пільги може відкрити рахунок у одному із уповноважених банків (або через виплатні об’єкти Укрпошти) і кожен місяць отримувати «живі» гроші.

Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, потрібно щорічно до 15 жовтня (15 травня) звертатися до управлінь соціального захисту, з метою надання заяви, в якій зазначити реквізити банківського рахунку чи побажання отримувати кошти через Укрпошту. Після цього пільгу виплачуватимуть готівкою з початку опалювального (неопалювального) сезону .

 

Про зміни – повідомляємо вчасно!

 

Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг (змінився склад сім’ї, набір житлово-комунальних послуг, зміна місця реєстрації/проживання, одруження/розлучення/народження дитини тощо).

Стежимо, щоб не було заборгованості

 

Пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

До 25 вересня та 25 квітня  до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення буде надаватися інформація про суму простроченої понад місяць (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг електропостачання, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, щодо пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі.

У разі існування простроченої понад місяць заборгованості по оплаті за спожиту електроенергію (на дату надання такої інформації) заборгованості, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного  опалювального (неопалювального) сезону  здійснюється у грошовій безготівковій формі.

ВАЖЛИВО

За отриманням інформації про будь-які питання, пов'язані з нарахуванням пільги, пільговики звертаються до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення.

За отриманням інформації про спожиті послуги, нараховані суми за послуги, розмір заборгованості (переплати), пільговики звертаються до управителів, об'єднань, виконавців комунальних послуг. Сайт ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» - https://elektropostach.mk.ua  .

За отриманням інформації про операції, здійснені за обліковим записом пільговика щодо перерахування коштів управителям, об'єднанням, виконавцям комунальних послуг, пільговики звертаються до АТ "Ощадбанк". Інформація надається в порядку, визначеному АТ "Ощадбанк". Сайт АТ «Ощадбанк» - https://www.oschadbank.ua/ua/sd  .

ДО УВАГИ

    Для правильного розрахунку суми нарахування за спожиту електроенергію та визначення будь-якої заборгованості, споживачі, у тому рахунку і пільговики, зобов`язані щомісяця надавати до свого Оператора системи розподілу (АТ «Миколаївобленерго», АТ «Укрзалізниця», ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс") покази електролічильника  на 1–е число  у термін до трьох робочих днів місяця наступного за місяцем за який надаються дані.


Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

00758857
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
201
1164
201
745974
17857
43309
758857

Ваш IP: 34.238.248.103
Зараз: 10-08-2020 05:39

Новини

Шановні миколаївці та жителі Миколаївської області! ТОВ «Миколаївська електропостачальна...
УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ - ЮРИДИЧНИХ ОСІБ! У зв’язку...
Увага!

Увага!

17.03.2020
УВАГА! Починаючи з 17 березня по 31...
До уваги абонентів Вітовського та Корабельного району м. Миколаєва! На...
Шановні споживачі! Повідомляємо, що відтепер ви маєте можливість без...
Більше новин тут...