ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

Шановні споживачі! Звертаємо Вашу увагу, що згідно Постанови НКРЕКП № 1525 від 18.07.2019 року внесені зміни щодо термінів подання показів засобів обліку побутовими споживачами.

Цією постановою НКРЕКП, яка опублікована на сайті регулятора, внесені зміни до постанови НКРЕКП від 14.03.208 р. №312.

Отже, споживач, що є побутовим, зобов'язаний щомісяця знімати фактичні покази лічильника електричної енергії та надавати їх Оператору системи розподілу (постачальнику послуг комерційного обліку).

Звертаємо Вашу увагу, що період прийому показів лічильника для побутового споживача змінено, а саме:

«Зчитані (зняті) та передані дані з засобів обліку електричної енергії протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця місяця та закінчується на третій робочий день наступного календарного місяця, вважаються даними на перше число (календарного місяця). 

Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку електроенергії в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).

У разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по Споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання».

Наголошуємо, що для коректного виставлення рахунків за електроенергію, слід щомісяця своєчасно подавати покази приладів обліку своєму Оператору системи розподілу (АТ «Миколаївобленерго», АТ «Укрзалізниця», ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс").

АТ «Миколаївобленерго» для Вашої зручності  пропонує наступні шляхи  надання показів приладів обліку, а саме:

  • через особистий кабінет;
  • через офіційний веб-сайт;
  • за допомогою SMS-сервісу;
  • за допомогою голосового меню самообслуговування кол –центру;
  • надати до філії АТ «Миколаївобленерго»;
  • за допомогою мобільних месенджерів.

Більш детальну інформацію про способи надання показів приладів обліку електроенергії дивіться на сайті АТ «Миколаївобленерго». 


Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

01057597
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
337
1085
337
1040461
17135
49121
1057597

Ваш IP: 46.211.20.91
Зараз: 08-03-2021 08:09

Новини

Шановні споживачі! На виконання Постанови Кабінету Міністрів України...
Субсидія – форма соціального захисту населення!       На сьогодні...
Брифінг за участю начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Євгена Гладкова...
Надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії! ТОВ «Миколаївська електропостачальна...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим! Шановні колеги, друзі та...
Більше новин тут...