ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

До уваги побутових споживачів електричної енергії! 

Розсилка інформативних повідомлень на телефони абонентів ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» викликала у споживачів низку питань.

З цього приводу ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляє наступне:

Окремі споживачі електричної енергії на номери телефонів, які зареєстровані у електронній базі Компанії, проінформовані про стан особових рахунків та про наявну заборгованість.

Що робити в даній ситуації?

Перш за все зберігати спокій та перевірити свої розрахунки за вже використану електричну енергію. Для цього зовсім не обов’язково терміново приходити в Центр обслуговування споживачів.

Перевірити та контролювати свої розрахунки можна в Особистому кабінеті ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», дізнатися баланс по особовому рахунку можна в автоматичному режимі за телефоном 0800 201 001 (в тоновому режимі натиснути кнопку 4, та ввести особовий рахунок).  Якщо у Вас виникла заборгованість перед постачальником електричної енергії, її необхідно терміново сплатити, оскільки передбачені законодавством терміни вже вийшли.

Окремо наголошуємо, рахунок на сплату вартості електричної енергії формується на підставі даних про покази лічильника й обсяги споживання, які до нашої Компанії передає Ваш Оператор системи розподілу (АТ «Миколаївобленерго», АТ «Укрзалізниця», ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс"). Тож, щоб уникнути непорозумінь, передавайте покази лічильника протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця місяця та закінчується на третій робочий день наступного календарного місяця. Розрахуватися за використану електроенергію необхідно не пізніше 20 числа наступного місяця.

Сплачуйте вчасно за електроенергію.

 


Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

01057564
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
304
1085
304
1040461
17102
49121
1057564

Ваш IP: 66.249.64.138
Зараз: 08-03-2021 07:39

Новини

Шановні споживачі! На виконання Постанови Кабінету Міністрів України...
Субсидія – форма соціального захисту населення!       На сьогодні...
Брифінг за участю начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Євгена Гладкова...
Надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії! ТОВ «Миколаївська електропостачальна...
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим! Шановні колеги, друзі та...
Більше новин тут...