ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

До уваги споживачів електричної енергії, які мають право на універсальну послугу

tower

  Зважаючи на внесені зміни до Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово з 1 січня 2019 року до 31 грудня 2020 року включно ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» надаватиме універсальні послуги побутовим та малим непобутовим споживачам, бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.

  У зазначений період для цієї категорії споживачів поширюються всі права та обов'язки, що передбачені статтею 63 Закону України «Про ринок електричної енергії».

  Згідно із отриманою ліцензією (постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.06.2018 р. № 429), ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» уже здійснює постачання електричної енергії в якості постачальника універсальних послуг на закріпленій території – адміністративній території Мимколаївської області.

  ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» як постачальник універсальних послуг не може відмовити побутовому та малому непобутовому споживачу, які знаходяться на території здійснення його діяльності, в укладенні договору постачання електричної енергії.

  Фактом приєднання споживача до умов договору постачання універсальних послуг (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір, зокрема, надання підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка постачальника універсальної послуги та/або факт споживання електричної енергії (положення Закону із змінами).

  Споживач перед укладенням договору про постачання електричної енергії має обрати відповідну комерційну пропозицію та зазначити її у заяві-приєднані до умов договору постачання електричної енергії споживачу. Така комерційна пропозиція є невід'ємним додатком до договору (пункт 3.2.8 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 ).

  Зауважимо, що договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг – це домовленість між постачальником універсальних послуг та побутовим або малим непобутовим споживачем, яка передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії побутовим та малим непобутовим споживачем у певний період часу постачальником універсальних послуг за цінами постачальника універсальних послуг.Виробництво електричної енергії
Питання відповідь
Мобільний додаток «Енергетика Онлайн»
Антикорупційна програма
Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» повідомляти за номером телефону +380 512 77 63 03

Інформацію про факти порушення Антикорупційної програми ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія», вчинення корупційних або повязаних з корупцією правопорушень (далі - повідомлення) можна повідомляти наступними засобами звязку:

  • номер телефону - +380 512 77 63 03;
  • адреса електронної пошти - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Години прийому усних та письмових повідомлень Уповноваженим з антикорупційної діяльності: з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця з 08:00 до 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:48) за адресою: м. Миколаїв, вул. Погранична, 39/1, каб. 403.

Сайт відвідали

00131134
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
За весь час
855
1353
8481
115004
38250
51445
131134

Ваш IP: 54.36.148.25
Зараз: 25-08-2019 22:16

Новини

Шановні побутові споживачі! Нова функція в Особистому кабінеті ТОВ...
До уваги споживачів електричної енергії! Шановні споживачі електричної енергії...
НКРЕКП розпочинає інформувати споживачів щодо впровадження ринку електричної енергії в...
Банківські реквізити для сплати за спожиту електричну енергію. Застосовуються для оплати...
Застосування електропостачальниками рахунків із спеціальним режимом використання Частиною другою статті...
Більше новин тут...